Коробка для мусових тістечок Акваріум на 4 шт 245*195*70 мм

- Немає в наявності
- Код: 68-01419-2024
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для мусових тістечок Акваріум на 4 шт 245*195*70 мм
Прозора кришка з ПВХ плівки захистить десерти від забруднень, пилу та вологи, зберігаючи їхню свіжість і апетитний вигляд. Коробка складається з трьох частин: корпусу, прозорої ПВХ верхівки та ложемента для надійної фіксації тістечок. Складання коробки просте і не потребує додаткових матеріалів або інструментів: просто зігніть по лініях і вставте замки у відповідні отвори. Коробка поставляється в розібраному вигляді, що спрощує її зберігання і транспортування.
Характеристики:- Матеріал коробки: Глянцевий картон високої якості
- Матеріал кришки: Прозора глянцева плівка ПВХ 150 мкм
- Розміри коробки:
- Довжина: 24,5 см
- Ширина: 19,5 см
- Висота: 7 см
- Кількість місць: 4
- Виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 4 |
| Особливості | Прозорий |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення паковання | Для кондитерських виробів |
| Комплектація | Зі вставкою |
- Ціна: 47 ₴



