Коробка на 9 капкейків «Акваріум» 25*24*11 см біла

- Готово до відправки
- Код: 18-01477-2024
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка на 9 капкейків «Акваріум» 25*24*11 см біла
Коробка «Акваріум» призначена для зручного розміщення і захисту до 9 капкейків, роблячи її ідеальним вибором для святкових заходів, букетів та інших кондитерських виробів. Самозбірна конструкція забезпечує простоту використання, а компактні розміри підходять для різних випадків.
Характеристики:- Матеріал коробки: Білий картон із прозорим верхом
- Розміри коробки:
- Довжина: 25 см
- Ширина: 24 см
- Висота: 11 см
- Призначення: Для 9 капкейків
- Особливості дизайну: Самозбірна
- Колір: Білий
- Форма: Прямокутна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 9 |
| Особливості | Прозорий |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення паковання | Для кондитерських виробів |
| Комплектація | Зі вставкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 55 ₴

