Коробка для макаронс із прозорою кришкою 30*7*3 см

- Немає в наявності
- Код: 60-00277-2024
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для макаронс із прозорою кришкою 30*7*3 см
Коробка ідеально підходить для елегантного та безпечного зберігання макаронс. Прозора кришка дозволяє ефектно продемонструвати яскраві кольори та вишукані деталі десертів, захищаючи їх від зовнішніх впливів. Компактний і зручний розмір коробки робить її відмінним вибором для подарунків, а також для транспортування кондитерських виробів.
Характеристики:
- Матеріал коробки: крейдований плоский картон з високим відсотком білизни
- Матеріал кришки: міцна ПВХ плівка зі 100% прозорістю
- Розміри коробки: 30 см х 7 см х 3 см
- Виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення паковання | Для кондитерських виробів |
| Комплектація | Без вставки |
- Ціна: 26 ₴


