Коробка для 4 капкейків 170х170х90 мм

- Немає в наявності
- Код: К0000К333021
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для солодощів Капкейків 170х170х90 мм
Картонна коробка з прозорим вікном не тільки забезпечить надійний захист і презентабельний вигляд вашої випічки, а й підкреслить її оригінальність. Підходить для капкейків, мафінів, тістечок та інших солодких частувань. Виготовлена з якісного крейдованого картону, забезпечує відмінне збереження форми і зовнішній вигляд солодощів.
Характеристики:
- Країна виробник: Україна
- Тип: Коробка
- Форма: Квадратна
- Особливості: З відкидною кришкою, з ложементом
- Розміри: Висота 90 мм, Ширина 170 мм, Глибина 170 мм, Довжина 170 мм
- Колір: Білий
- Матеріал: Картон крейдований
- Наявність прозорого вікна: Так
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Так |
- Ціна: 22 ₴


