Коробка для еклерів "Акварельні квіти" 210*150*30

- Немає в наявності
- Код: 84240
28,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для еклерів "Акварельні квіти" з розмірами 210*150*30
Ця коробка оптимально підходить для акуратного і безпечного зберігання ваших солодких творів мистецтва.
Матеріал коробки: целюлозний крейдований картон
Матеріал вікна: ПВХ плівка зі 100% прозорістю.
Виробник: Україна
Розміри коробки:
- Довжина - 21 см;
- Ширина - 15 см;
- Висота - 3 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Матеріал | Картон |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення паковання | Для кондитерських виробів |
- Ціна: 28,60 ₴

