Коробка пасхальна на 4 капкейка блакитна 160*160*80 з прозорою кришкою ПВХ

- Готово до відправки
- Код: 2122540579
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пасхальна коробка блакитна 160*160*80
Пасхальна коробка голуба розміром 160*160*80 - це упаковка для десертів з прозорою кришкою з ПВХ! Дно виготовлене з якісного мелованого картону. Кришка повністю з ПВХ, 100% прозора, з щільністю 100, достатньо міцна на надійних защіпках. Легко збирається, міцно тримається і виглядає представницько.

Характеристики:
- Країна виробника: Україна
Розмір: 160*160*80
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 16 мм |
| Тип | Коробка |
- Ціна: 27 ₴

