Коробка для 2 капкейків з вікном 165х80х105 мм

- Немає в наявності
- Код: К0000К3330111
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для капкейков с ручкой и окошком. Изготовлена из качественного целлюлозного картона
Вставка на 2 капкейка.
Окошко закрыто прозрачной пленкой.
Габариты коробки: 165 х 80 х 105 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Тип | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Кількість відділень | 2 |
- Ціна: 14 ₴

