Коробка для 6 капкейків з вікном "Метелики" 250х170х110 мм

- Немає в наявності
- Код: 1462250431
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вашій увазі представлений широкий асортимент різноманітних картонних коробок, призначених для солодкої випічки. Такі коробки з картону розраховані на упаковку кексів від 1го до 24х, які стануть топовим помічником для упаковки оригінального солодкого подарунка.
Ви можете бути впевнені, що випічка збереже свій первісний задуманий зовнішній вигляд, що не зіпсується, і не деформується під час перевезення. Адже сьогодні стало досить популярно декорувати капкейкі і мафіни різноманітними яскравими фігурками з мастики, картинками і фотографіями з харчового паперу, візерунками з кремів і багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Ширина | 170 мм |
| Тип | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Кількість відділень | 6 |
- Ціна: 16 ₴

