Пасхальная коробка на 4 капкейка голубая 160*160*80 з прозорою кришкою з ПВХ

- Готово к отправке
- Код: 2122540579
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пасхальна коробка голубая 160*160*80
Пасхальна коробка голуба розміром 160*160*80 - це упаковка для десертів з прозорою кришкою з ПВХ! Дно виготовлене з високоякісного мелованого картону. Кришка повністю з ПВХ, 100% прозора, з щільністю 100, достатньо міцна на надійних защіпках. Легко збирається, міцно тримається і виглядає представницько.

Характеристики:
- Країна виробника: Україна
Розмір: 160*160*80
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 16 мм |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 16 мм |
| Тип | Коробка |
- Цена: 27 ₴

