Подарункова упаковка для солодощів, Коробка для цукерок Червона з вікном 270х185х30 мм

- Готово до відправки
- Код: КЦ6660015
35,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (50) 088-77-18
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для цукерок Червона з вікном 270х185х30 мм
Ця стильна червона коробка з прозорим вікном ідеально підходить для пакування цукерок, пряників та інших солодких частувань. Коробка виконана з якісного целюлозного картону і оснащена ложементами, що робить її універсальним рішенням для зберігання і презентації ваших кондитерських виробів.

Характеристики:
- Матеріал: Червоний целюлозний картон.
- Зовнішній розмір коробки: 270х185 мм, висота - 30 мм.
- Внутрішні розміри: 240х160 мм.
- Розмір комірки: 40 мм.
- Віконце: Прозора плівка, розмір віконця - 201х115 мм.
- Щільність картону: 270 г/м².
- Комплектація: Коробка, ложементи для цукерок (у комплекті).
Також у нас часто купують:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 35,20 ₴





